BYTSERVIS - správa bytů a nemovitostí

Bytservis spol. s r.o.

Bytservis spol. s r.o.


Firma Bytservis nabízí komplexní služby v oblasti správa nemovitostí v Jihlavě a okolí. Veškeré rozhodování o majetku, nakládání s financemi a rozhodování o zadávání oprav společných částí domu je na vůli vlastníků.

Základem naší komunikace se zákazníky je osobní dialog a kontakt. Pro své zákazníky máme co nejširší rozsah úředních hodin vyhrazených pro osobní jednání a současně nabízíme i ostatní komunikaci prostřednictvím veškeré dostupné techniky.

Firma Bytservis, spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Od počátku začala vyvíjet podnikatelskou aktivitu v činnosti správa nemovitostí, zejména správa bytů. Činnost byla zahájena správou obecních bytů v Jihlavě pro město Jihlava. Počáteční stav byl cca 1300 spravovaných bytových a nebytových jednotek. Postupně, jak se firma rozvíjela, jsme získávali další zákazníky a rozšířili činnost ve správě nemovitostí prakticky na všechny druhy vlastnictví. 

Po zahájení privatizace bytů v Jihlavě jsme se soustředili zejména na privátní byty. V současné době spravujeme více jak 7 000 bytů.
Naše činnost je vyvíjena zejména v Jihlavě. Správa bytů se provádí i v okolí a to v městech a obcích Telč, Polná, Batelov, Brtnice a Větrný Jeníkov.


ZÁKLADNÍ INFORMACE

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Rychlý kontakt

obrázek
BYTSERVIS, spol. s.r.o.
Křížová 1355/25
586 01 Jihlava
IČO: 18199208 Logo BYTSERVIS, spol. s.r.o.
Spisová značka:
C 3488 vedená u rejstříkového soudu v Brně

DŮLEŽITÉ

Účetní uzávěrka - důležité informace v sekci informace pro SVJ

Nařízení vlády č.366/2013 sb. - o úpravě některých zákonitostí souvisejících s bytovým spoluvlastnictvím.

Zákon 89/2012 sb. - nový občanský zákoník

ZASÍLAT ZPRÁVY NA MŮJ E-MAIL >>

Zákon č. 406/2000 Sb. o hospodaření energií

Vážení zákazníci,
často se na nás obracíte s dotazem ohledně energetických průkazů budov, proto Vám předkládáme stručné shrnutí a odkaz na úplné znění Zákona 406/2000 Sb. o hospodaření energií......

O kontrole kotlů

Informace o kontrole kotlů.

Zákon 67/2013 sb. - zákon, kterým se upravují některé otázky související s poskytováním plnění spojených s užíváním bytů a nebytových prostor v domě s byty.

Bytservis spol. s.r.o., Křížová 1355/25, 586 01, Jihlava
LOGIN
HOME Bytservis Jihlava

Created by © 2013 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign Weby pro bytová družstva a SVJ